علم فنگ شویی برای موفقیت در کسب‌ و کار (1)

0
1221

علم فنگ شویی برای موفقیت در کسب‌ و کار

√ چگونه و چه تمهیداتی را می‌توان برای افزایش کسب‌ و کار خود و درآمد بهتر در نظر بگیرید؟

√ ثروتمندان بزرگ جهان امروزه چگونه و از چه مسیری درآمد کسب می‌کنند؟

√ علمی که ثروتمندان از آن بهره می‌برند و نمی‌خواهند شما بدانید؟

√ چیدمان‌های ثروت ساز  در محل کار وزندگی شما چه چیزهایی هستند؟

یک علم باستانی چینی به نام فنگ شویی که امروزه در سراسر دنیا محبوب و فراگیر شده است نوعی شیوه زندگی برای هماهنگی و تعادل با جهان طبیعت پیرامون است که جریان انرژی زندگی بهتر، ایجاد نمودن فضایی برای به جریان انداختن آزادانه انرژی‌های مثبت و افزایش کسب درآمد می‌باشد.

برای بسیاری افراد، دفتر کار مکانی است که بیشترین اوقات خود، از نخستین ساعات آغاز روز تا  عصر را در آن سپری  می‌کنند و هزینه‌های زندگی‌شان را از این مکان فراهم می‌سازند، بنابراین ایجاد فضایی مناسب در این مکان از بسیاری جهات حائز اهمیت ویژه‌ای است. پس چگونه می‌توانیم محیطی آرام با خلاقیت بیشتر و درآمد بهتر را برای خود مهیا سازیم؟

اصول علم فنگ شویی می‌تواند کمک به سزایی با بهترین راهکارها را بدون داشتن هیچ‌گونه هزینه‌ای برای ارتقا بخشیدن به زندگی روزمره کاری ما داشته باشد.

امروزه شرکت‌هایی بزرگی مانند HSBC BANK ,OCBC BANK , ADIDAS ,VOLVO ,IBM ,AUDI ,DELL ,HP, NOKIA ,BMW و …. به سبک این علم  و بر اساس یک سری اصول و قوانین خاص دکوراسیون و چیدمان محیط کار خود را طراحی کرده‌اند تا بتوانند بیشترین درآمد همراه با آرامش و محیطی پرانرژی را داشته باشند.

بنابراین شما هم‌اکنون آماده فنگ شویی دفتر کار خود هستید؟

در مطالب مختصر زیر برخی از موارد و راهنمایی‌هایی از این علم برای شما در نظر گرفته شده تا به کمکتان در ایجاد محیطی آرام، شاد و پر درآمد به همراه افزایش و تقویت جریان انرژی‌های مثبت در محل کار توسط شما مورد استفاده قرار گیرید.

  • اولین قدم پاک سازی و مرتب نمودن محل کار است، یعنی محیط کار خود را از هرگونه گرد و غبار و هر گونه انباشتگی‌های بی‌مورد با تمیز کردن و رفع انباشتگی‌ها که هرروز در برابرتان قرار داشتند شروع کنید، در واقع ابتدا ذهنتان را آزاد می‌کنید و بار احساسیتان سبک می‌شود و مطمئناً سر زنده و خوش بین‌تر می‌شوید. به‌طور طبیعی هر گونه شلوغی باعث می‌شود انرژی نتواند آزادانه و به‌طور کامل جریان پیدا کند هر گونه آشفتگی در محل کار شما مستعد ایجاد انرژی‌های منفی می‌باشد.
  • حذف چیزهای غیرضروری و انباشتگی از میز کار اصول اولیه علم فنگ شویی می‌باشد. این کار باعث می‌شود حس خوش بینانه‌تر داشته و گرفتن بار انرژی‌های مثبت را برای شما فراهم خواهد نمود.
  • چکه کردن و سررفتن آب از علائم اسراف و هدر دادن است. این‌چنین وضعیتی برای آب، وضعیت مالی شمارا منعکس می‌کند، برای افزایش درآمد و ثروت شیر آب را به‌طور مرتب چک کنید و در صورت لزوم آن را تعمیر نمایید. اگر وسیله برقی خرابی در محیط کاردارید حتماً برای تعمیر آن اقدام کنید. وسایل الکترونیکی خراب و نیمه سوز بخش زیادی از انرژی‌ها را صرف خود می‌کند و تمرکز انرژی‌ها را برای جذب شادی، ثروت و سرمایه از بین می‌برند. پس اگر لامپ‌های سوخته، ساعت‌های خراب و باتری‌های استفاده تمام شده دارید آن‌ها را تعمیر و یا را دور بریزید تا انرژی‌های ثروت را بهتر و بیشتر جذب کنید.
  • اگر مدیر یا رئیس شرکت هستید موقعیت میز کار شما نشان دهنده موقعیت فرماندهی شما است یعنی بدین منظور میز کار باید طوری باشد که دیدی مستقیم نسبت به درب اتاق داشته باشید. طوری ننشینید که درب ورودی مستقیماً رو به شما باشد زیرا جریان بسیار زیادی از انرژی درب به‌طور مستقیم به شما برخورد خواهد نمود که اثرات منفی را به دنبال خواهد داشت.

عناصر علم فنگ‌ شویی نمایانگر عناصر موجود طبیعی مانند چوب، خاک، فلز، آتش و آب است. بسیار مهم است که این پنج عنصر چگونه در محیط کاری شما در کنار هم قرار داشته باشند؟ و از آن مهم‌تر این است که این پنج عنصر در تعادل باشند، این بدین معنی است که وقتی‌ عناصر در تعادل باشند زندگی‌ شما نیز متعادل خواهد بود. به‌طور مثال وقتی‌ شما در یک محیط بسیار روشن (عنصر آتش) با مقدار زیادی از رنگ‌های روشن به همراه فلزات که در ساخت کمدها، کابینت‌ها، کامپیوتر و فکس استفاده‌شده سروکار دارید باید با به کارگیری سایر عناصر، تعادل را برقرار کنید. شما می‌توانید از تعدادی گیاه (عنصر چوب)، رنگ‌های خاکی برای عنصر خاک و یک آکواریوم و یا آب‌نما برای عنصر آب استفاده کنید.

ادامه دارد …

نوشته: مهندس فاطمه دایی‌زاده

ثبت پاسخ

Please enter your comment!
Please enter your name here