پست الکترونیک را وارد نمایید پست الکترونیک را با فرمت صحیح وارد نمایید

نمایش رمز عبور رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام پروفایل را وارد نمایید

شماره موبایل را وارد نمایید شماره موبایل باید 11 رقمی باشد. شماره موبایل تکراری می باشد.

پست الکترونیک تکراری می باشد پست الکترونیک را وارد نمایید پست الکترونیک را با فرمت صحیح وارد نمایید

مخفی کردن رمز عبور رمز عبور را وارد نمایید

بازار فعالیت را انتخاب کنید

کد معرف معتبر نمی باشد

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید. ما رمز عبور جدید شما را برای شما ارسال خواهیم کرد.

پست الکترونیک را وارد نمایید

بازگشت به ورود

Close
پلتج پل تجارت | شرایط و قوانین پلتج
33
rtl,single,single-post,postid-33,single-format-audio,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

شرایط و قوانین پلتج

Term of Service

شرایط و قوانین پلتج

هدف از طراحی و راه اندازی وب سایت poltej.com براى اطلاع رسانی از امکانات و توانمندیهای تولید کنندگان ، ثبت سفارش های خرید ،کالاهای فروشی و فروش فوری ها و امکان ایجاد ارتباطات تجاری مجاز و اخلاقی برای شما میباشد. دسترسى و استفاده شما ازpoltej.com مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران مى‌باشد. شما صرفا با ورود  به وب سایت ، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى، "شرایط و الزامات" را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و poltej.com در این زمینه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با "شرایط والزامات" لازم است بلافاصله استفاده از این وب سایت را متوقف نمایید.

شرایط و الزامات

1.       با وجود آنکه poltej.com تلاش خود را جهت دقت در تایید سفارش های خرید ،کالاهای فروشی و فروش فوری ها و صحیح بودن اطلاعات درج شده در پروفایل ها اطلاعات وب سایت بکار مى‌بندد، به هیچ وجه دقت و صحت آنها را تضمین نمی کند . poltej.com هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال سفارش های خرید ،کالاهای فروشی و فروش فوری ها درج شده توسط اشخاص و یا شرکت‌ها، در این وب سایت به عهده نمی‌گیرد.

2.       استفاده شما از امکانات واطلاعات وب سایت poltej.comصرفا با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. وب سایت poltej.com تعهدى در قبال خسارات مستقیم و یاغیر مستقیم، اتفاقى، تبعى و کیفرى ناشى از دسترسى و استفاده شما از وب سایت poltej.com ندارد.

3.       سفارش های خرید ،کالاهای فروشی و فروش فوری ها در وب سایت، توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این وب سایت ندارند. مسئولیت مستقیم سفارش های خرید ،کالاهای فروشی و فروش فوری ها ، با کاربران مربوطه  می‌باشد و صحت و سقم آن توسط poltej.com ادعا و یا تضمین نمی‌شود.

4.       وب سایت poltej.com ، جهت نمایش سفارش های خرید ،کالاهای فروشی و فروش فوری ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با کاربران منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در سفارش های خرید ،کالاهای فروشی و فروش فوری ها ممکن است توسط کاربران مربوطه بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود. در این زمینه poltej.com ، هیچ گونه مسولیتی نمی‌پذیرد و poltej.com صرفا نمایش دهنده مطالب درج شده توسط کاربران می‌باشد.

5.       هرگونه پیام یا مطلبى از جمله سفارش های خرید ،کالاهای فروشی و فروش فوری ها ، عکس، پیام در تماس با ما و غیره که به وب سایت ارسال مى‌کنید غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد. poltej.com میتواند به هر منظورى بصورت غیر محدود به، باز تولید، تحلیل، پردازش، مخابره، نشر، پخش و یا ارسال و الصاق اطلاعات ارسالی شما بپردازد.

6.       poltej.com مختار است، هر گونه پیام، سفارش های خرید ،کالاهای فروشی و فروش فوری هاو یا عکسی که به این وب سایت ارسال می‌کنید، و یا اکانتی را که ایجاد می‌کنید، در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید.

7.       poltej.com در مورد اطلاعات هر وب سایت دیگرى که با این وب سایت مرتبط باشد، لینک داده باشد و یا لینک آن در وب سایت قرار دارد، مسئول نیست. این وب سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى غیر از poltej.com ایجاد شده‌اند. poltej.com بعنوان ناشر یا مروج مطالب مندرج در این وب سایت‌ها عمل نمى‌کند.

8.       قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.

poltej.com مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این "شرایط والزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به رعایت چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید. 

هشدار پلتج

پلتج هیچ گونه مسئولیتی در برابر معامله خریداران با فروشندگان ندارد

هشدار پلیس

خریداران محترم پیش از انجام معامله و پرداخت هرگونه وجهی از صحت کالا یا خدمات ارائه شده و تطابق مشخصات فنی کالا یا خدمات ارائه شده توسط فروشنده یا درخواست خود بصورت حضوری اطمینان حاصل نمایید
فروشندگان محترم قبل از تحویل کالا در ازای چک های رمز دار با مراجعه به بانک صادر کننده از اصالت چک ها مطمئین شوید